Vega Endüstriyel Tesisat Ltd. Şti.

Sektöründe 15 yıllık bir deneyimi bulunan genç ve yenilikçi kadrosuyla 2013 yılında tesisat sektörüne katılmış olan Vega Endüstriyel; bu alanda değişen teknolojiye ayak uydurup yenilikler sunarak müşteri sadakatini kazanmış; istikrarlı hizmetlerini sürdürerek tesisat sektörünün ilk tercihi ve aranan firması olmayı kendisine hedef edinmiştir. Bünyesinde barındırdığı uzman mühendis kadrosu, bayilik ve distiribütörlüklerini yaptığı; konusunda dünya ve türkiye lideri markalarla müşterilerine kaliteden ödün vermeden sektöründeki rakiplerinden fark yaratarak ürün tedariği ve mühendislik vermektir.
VEGA ENDÜSTRİYEL geniş ürün yelpazesi, güçlü stok seviyesi, uzman kadrosu ile müşterilerine malzeme tedariği hizmetini mühendislikle harmanlayarak doğru ürünü, uluslararası kalite standartlardan ödün vermeyerek güvenilir şekilde sunarak ENDÜSTRİYEL satış öncesi ve satış sonrası verilen hizmetleriyle her zaman fark yaratan bir yapıya sahip olmuştur. Talep edilen keşifleri kapsamı ne olursa olsun özveri duyarlılık ve aciliyet duygusuyla ele alıp en uygun optimum çözümü üretecek değerlendirmeler yaparak müşteri güvenini kazanıp, satış sonundada başarılı bir sonuç ederek müşteri memnuniyetini ve piyasadaki istikrarını itibarını üst seviyeye çıkarmıştır.
VEGA ENDÜSTRİYEL; Endüstriyel tesisler, Enerji santralleri, Madenler, Otel AVM ve konut projelerinizin HVAC, yangın, buhar, kızgın su, kızgın yağ, ve diğer tüm özel akışkan sistemlerinin tamamına A dan Z ye çözüm sağlamaya memnuniyet odaklı, ilkeli, dürüst, müşterilerini iş ortağı olarak gören yapısından ödün vermeden devam edecektir.